Çağrı Merkezi

Tasarım Küpe

Sadece
Fiyat Aralığı
17.010 TL
21.294 TL

Tasarım Pırlanta Küpe

Tasarımda sınırlar ne kadar zorlanır? Bir pırlanta ne kadar farklı tasarımlara sahip olabilirse Niş Pırlanta o kadar farklılık ve özgünlük ile tasarım küpeleri sizinle buluşturur. Tasarım küpe deyip geçmeyin. Çünkü tasarım küpeler bir fikirden çıkmış ve o fikrin vücut bulmuş haline dönüşmüştür. Yani bir fikrin en özel tasarımlarıdır. Birbirinden değerli birbirinden şık ve birbirinden parlak tasarımlar ile kadınlar hiç olmadığı kadar farklı ve şık olurlar.

 

Şıklığı ve farklılığı aynı zamanda özgünlüğü seven kadınların tercihi olan bu tasarım pırlanta küpe modelleri Niş Pırlanta kataloğunda sizlere geniş seçenekler sunar. Bu seçeneklerin her biri kendi tarzınızı yansıtır. Öyleki tarzını belirleyip tarzı ile etrafta göz doldurmak isteyen kadınların kulağında her daim tasarım küpe görürsünüz. Çünkü tasarım küpeler pırlantanın benzersizliği gibi bir özel benzersizliğe sahiptir.

 

Niş Pırlanta kalitesi ile tasarımların özgünlüğünü fark etmek ve sınırları aşmak isteyen güven göstergesi pırlanta tasarım küpe taşımak her kadına şıklık ve aynı zamanda farklılık katar. Niş Pırlanta sizlere geniş tasarım pırlanta küpe koleksiyonunu tanıtmakta onur duyar. Tasarım küpe sonrası hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.