Tasarım Bileklik

Sadece
Fiyat Aralığı
4.109 TL
64.053 TL
Taş
Karat
Renk
Berraklık
Şekil
Yeni Ürün
33.066 TL
19.800 TL
% 40
Yeni Ürün
7.275 TL
4.356 TL
% 40
Yeni Ürün
36.125 TL
21.632 TL
% 40
Yeni Ürün
27.198 TL
16.286 TL
% 40

Tasarım Pırlanta Bileklik

Her şey aslında tasarımların bilekle buluştuğu o anda başladı. Tasarım bileklik kadının bileğinde iken özgünlük ve farklı olma hissiyatı her şey oldu. Özel tasarımlar, özel işlemeler, özel yapımlar ve özel görsellik şölenini tek bir tasarımda buluşturan Niş Pırlanta tasarım pırlanta bileklik konusunda yeterli tecrübeye ve yeterliliğe sahip olmasının yanısıra asil duruşu temsil edecek ufak dokunuşlar yapmaktadır.

 

Kadınların bileği hiç olmadığı kadar şık ve hiç olmadığı kadar sade doluluk ile dolacaktır. Bileğinizde Niş Pırlanta tasarım bileklikler var ise yaşamda bir tutkunuz ve başarılı olma arzunuz hala içinizde var demektir. Çünkü tasarım pırlanta bileklik enerjiyi, özgünlüğü, farklılığı ve aynı zaman ışıltıyı kendi içerisinde barındırır.

 

Tasarım bileklik sahibi olan kadınların mutluluğu her daim yüzlerinde okunur. Tasarım bileklik bileğinize kavuştu o anda şıklığını hissettirecek ve etrafa ışıltılar saçacaktır. O ışıltılar ilk dikkat çeken şey olmanın yanısıra sizlere armağanlar verecektir.

 

Niş Pırlanta, farkı ve kalitesi ile dünyasından ışıltı, asalet ve özgünlük arayan kadınların tercihine; sizlere de bir tasarım pırlanta bileklik oluşturduk.