Çağrı Merkezi

Tamtur Yüzük

Sadece
127.274 TL
113.637 TL
% 10
216.901 TL
193.662 TL
% 10
228.245 TL
203.790 TL
% 10

Tamtur Pırlanta Yüzük

Tamtur yüzükler genel olarak tektaş yüzükler ile karıştırılmaktadır. Pırlanta olan tamtur yüzüklerin en büyük özelliği ise tamtur yüzüğün etrafında pırlanta taşlarının olmasıdır. Anlaşılacağı üzere tamtur yüzük üzerine değerli taşlar özenle yerleştirilir. Bu sarmal tarzı sayesinde yüzük çok daha gösterişli ve aynı zamanda daha şık bir duruş sergiler. Yapılış amacı olarakta zaten gösterişli bir yapı oluşturmaktır.

 

Tamtur pırlanta yüzük artık klasik yüzüklerden sıkılıp gösterişli ve daha şık bir yüzük sahibi olmak isteyen özel kadınlar için tasarlanmıştır.

 

Pırlanta Tamtur Yüzük Niçin Kullanılır?

Pırlanta tamtur yüzük genel olarak söz döneminde veya nişan yüzüğü olarak kullanım tercihi olmaktadır. Genel olarak bir söz kesilirken alyanslar takılı ve bir süre ilişki devam ederken bu ilişkinin evliliğe yani ciddiyete doğru gittiğini gösteren hediyeler ve sürprizler olarak karışımıza çıkar.

 

Çiftlerin özelliğine göre sevgililik döneminde ince pırlanta tamtur yüzükler kullanılabilirken nişan veya evlilik durumlarında da bu yüzük kalın tam tur yüzük ile değiştirilebilir. Pırlanta tamtur yüzükler genel olarak tektaş yüzükler ile kombinlenmektedir..

 

Niş Pırlanta farkı ile tamtur yüzük ve şık tasarımlı tamtur alyans seçenekleri ile her daim yanınızda hazırız.