Çağrı Merkezi

Fiyatlandırma Politikamız

Fiyatlandırma politikamız, yüksek kaliteyi sunarken pazardaki en iyi fiyatı korumak amacını yansıtıyor. NİŞ PIRLANTA gururla ürünlerinin kalitesine sahip çıkmaktadır ve tasarımda sonsuz çeşitlilik ve değişiklik fırsatları sunmaktadır. Amacımız ürünlerimizin kalitesinden ödün vermeksizin fiyatlarımızı mümkün olduğunca düşük tutmaktır.

Fiyatlarımızı Nasıl Düşük Tutuyoruz?

 • Kuyumculuk sektöründe köklü - Mücevherat ticaretinde, maliyetlerimizi her seviyede nasıl yönetileceğimizi biliyoruz.
   
 • Doğrudan kaynaktan - Tüm değerli taşlar ve mücevherat. Tipik bir perakende modelindeki her adım, ürünün son fiyatını etkiler. Biz, üreticiyiz, kağıttaki kalemin ilk dokunuşundan ürün kurye şirketine teslim edilene kadar sürece dahil olan tüm aşamaların içinde bulunuyoruz.
   
 • Güvenilir tedarikçilerle uzun vadeli işbirliği - Malzemeler için en iyi kaynakların keşfedilmesi ve tedarikçilerle sağlıklı ilişkilerin sürdürülmesi, üretim için gerekli maliyetlerin makul bir nihai ürün fiyatına ulaşmasını sağlıyoruz. Zaten en kaliteli hammaddeler için güvenilir kaynaklara sahip uzun vadeli bağlantılar kurmuş bulunmaktayız, bugün piyasadaki en iyi fiyatlardan birini sunmamızı sağlar.
  Müşterilerimiz için yüksek kaliteli ürünlerin en iyi fiyatlarla sunulmasında çok çaba sarf ettik.
   
 • Bünyemizdeki uzmanlar - Tasarımcılar, gemologlar, malzemeleri ve kalitesini (metalleri ve taşları) tanımlayan mücevher uzmanları, yeni tasarımlar yaratır ve ek bir işletme masrafı olmaksızın hepsini tek bir ad altında üretirler.
   
 • Gizli ücret alınmaz - Ürününüzü kendi başına tüm değişkenleri seçerek özelleştirebilirsiniz. Ürün fiyatımıza gerçekçi olmayan maliyetler eklemeyiz, bu nedenle yalnızca satın aldığınız ürünün bedeli için ödeme yaparsınız.

Etik kaynaklarımızın hakkında daha fazla bilgi için lütfen Etik Kaynak sayfamızı ziyaret edin.