Çağrı Merkezi

Pırlanta Küpeler

Pırlanta Küpeler

Kulağa küpe olsun, anlamayan anlayanın kulağı olsun. Küpeler, hayatımızla iç içe girmiş bir aksesuar. Bir kadın düşünün sokakta yürüyor. Havalı bir pırlanta kolyesi ve topuklu ayakkabısı ile filmlerden fırlamış gibi ama o da ne bir bakıyorsunuz kulağında küpesi yok. Nasıl eksik bir şeymiş gibi gelmiyor mu? İşte bir kadını tamamlayan en önemli aksesuarları küpeler. Üstelik bu küpeler bir pırlanta küpe ise inanılmaz olur.

 

Tarih boyunca birçok sultan, prenses veya soylu kesim küpeleri ile ortaya çıkmıştır. Üstelik bu küpeler safir küpe, zümrüt küpe, yakut küpe olarak görülmekte ve taşın rengine göre soyuda artmaktaydı. Ya da soya göre o taşlar var olmaktaydı.

 

Pırlanta Küpeler Kadın ile Olduğunda

Pırlanta küpe vitrinde dururken geçekten güzel görünür ancak bir kadının kulağında ise biranda bir efsaneye dönüşür. Üstelik küpeler mısır tarihinin vazgeçilmez aksesuardır. Mısırın güneş tanrısı olan RA ‘da ilk dikkati çeken uzun fantezi pırlanta küpe tarzı küpeleridir. Bazen de bu küpeler halka pırlanta küpe olarakta karşımıza çıkar. Dahası da var Mısır firavunlar döneminden Afrikalı insanlara uzanan bir küpe tarihi.

 

Bir kadın küpenin önemini anladığında tarihteki sultanların, prenseslerin değerini anlayacaktır. Çünkü küpe sadece kulağa takılan basit bir aksesuardan değil, daha çok toplum içerisindeki konumunu gösterir.

 

Hollywood Yıldızları Pırlanta Küpeler ile

Hollywood filmleri birçoğumuzun severek izlediği o harika filmlerdir. Film kahramanlarının her birinin ödül gecesinde kadın oyuncularda ilk dikkat çeken şey küpeler değil midir? Bazen coronet pırlanta küpe bazen de tektaş pırlanta küpe ve çoğu zamanda baget pırlanta küpe görürüz. Çünkü o kadınlar baget pırlanta küpe ile şıklığın birleşiminin göz alıcı olduğunun bilincindeydiler.

 

Oysa hala bilincinde olmayan nice kişi bulunmaktadır. Tasarım küpeler günümüzde en fazla rağbet gören ender güzellikteki şıklıklardır. Genellikle tekli üretimi olan ve pişti olmak istemeyen tüm kadınların tercihidir Tasarım pırlanta küpe. Tabi ki her tasarım pırlanta küpe her tasarım küpe değil. Çünkü niş pırlanta özel koleksiyonu sayesinde tasarım pırlanta küpeler kulağınıza fısıldar. Unutmayın ki en değerli pırlanta küpeler kulağa fısıldayan küpelerdedir. Tıpkı niş küpelerde olduğu gibi.