Çağrı Merkezi

Fantezi Bileklik

Sadece
Fiyat Aralığı
22.207 TL
102.543 TL

Fantezi Pırlanta Bileklik

Hayallerinizi bilekte yaşamaya ne dersiniz? Düşüncelerin, hayallerin ve saklananların sınırsızlığını bileğinize taşıyın. Fantezi bilekliğin en büyük özelliği tek başına bir tasarım olabilen pırlanta işlemelerin birden fazla birbirinden farklı modellerin bir araya gelerek yepyeni bir birliktelik tarzı oluşturmalarıdır. Öyle ki fantezi bileklik istediğinize göre birden fazla tarzda olmaktadır. Bazen bir zincir, geometrik desen veya nazar boncuğu benzeri tasarımlar olduğu kadar farklılıkları ile kendini sizlere hayran bıraktırır.

 

Fantazi bileklik tasarımları özgünlük ve kişisellik tarzınızı yansıtmada en önemli aksesuardır. Niş Pırlanta her bir pırlantanın sertifikası ve farklılığını destekleyen kimliğini aynı zamanda sizlere takdim eder.

 

Bir kadının bileğinde şıklık ve asalet simgesi ile hayallerinin tarz hale bürünmesine hazır olan tüm kadınların tercih etmesi gereken bir tasarımdır.

 

Niş Pırlanta, pırlanta bileklik koleksiyonu ve farklılığı ile sizlere şıklık, asalet, zariflik ve aynı zamanda özgünlük takdim eder. Fantazi pırlanta bilekliğin birden çok, iç içe tasarımlarına sahip olmak isteyen kendini seven kadınlar için Niş Pırlanta tercihiniz olacaktır. Şimdi sıra sizde değil mi?