Çağrı Merkezi

Coronet Yüzük

Sadece
Fiyat Aralığı
9.050 TL
35.643 TL

Coronet Pırlanta Yüzük

Coronet yüzük günümüz kadınları tarafından en çok sevilen ve en çok tercih edilen yüzükler olarak karşımıza çıkmaktadır. Özellikle Coronet pırlanta yüzükler gerek şıklık gerek parlaklık olarak daha çok dikkat çekmektedir. Son derece kaliteli ve özgün tasarımlara sahip olan coronet yüzükler aslında pırlantaların birleşmesi ve ahengi sonucu ortaya çıkmışlardır.

 

Coronet pırlanta yüzükler küçük denebilecek minik boyuttaki pırlantaların bir araya gelerek daha büyük bir pırlanta oluşturması üzerine tasarlanmıştır. Niş Pırlanta coronet model pırlanta yüzükleri son derece özgün tasarıma sahip olup birçok tarza hitap edebilmektedir.

 

0.41 karat coronet yüzük olduğu gibi 0.18 karat yüzüklerde bulunmaktadır. Tamamıyla kadının o narin düşüncelerinin vücut bulmuş haliyle niş pırlanta coronet yüzük koleksiyonunda bulacaksınız.

 

Coronet pırlanta yüzükler modeller bakımından olukça çeşitlidirler. Özellikle son yıllarda tektaş yüzük benzeri tasarımları olan coronet yüzükler evlilik tekliflerinde kullanılmaya başlandı. Gerek şıklığı gerek tasarımı ve gerekse parlaklığı ile birçok kadının hayallerini süsleyen en zarif armağan olarak karşımıza çıkmaktadır. Niş pırlanta farkıyla bu özelliklere ekstra parlaklık eklenir. Çünkü kadının zarafeti coronet yüzük parlaklığını artıracak şekilde tasarlandı.