Çağrı Merkezi

Coronet Kolye

Sadece
Fiyat Aralığı
8.336 TL
27.398 TL

Coronet Pırlanta Kolye

Küçük taşların dev şeklinden birer kolye. Coronet kolye mini taşlardan oluşan bir şeklin bütünleşmiş halidir. Pırlantanın diliyle birliği ve değerini simgeler. Bu kolyeler birbirinden farklı tarzlara ve güzelliklere hizmet eder. Eğer kendinizi şımartmak istiyorsanız veya sevdiğiniz insana birliğin gücünü anlatarak birlik bağı kurmak istiyorsanız coronet pırlanta kolye tamda bunun için yapılmıştır.

 

Coronet pırlanta kolye asla sıradan bir kolye değildir. Her bir kolyeyi yapan usta gözlerini bu kolye için harcadı. Çünkü değerine değer katmak ve kolyenin parlaklığını açığa çıkarmak için fedakârlık gerekmektedir. İşte emekler neticesinde buralara geldi ve sizi seçti. Şansınızın artığını boynunuza sarıldığı o anda anlayacaksınız. Çünkü o kolye pırlanta coronet kolye ve üstelik Niş Pırlanta farkıyla sizlere ulaştırıldı.

 

Kendini seven kadınlar mini taşların bütünlüğünde canlanır

Dünya’da çok değerli şey vardır. Ancak emek kadar güzel bir boyuna sarılmak kadar değerli başka hiçbir şey yoktur. Çünkü değer katan değil değer katılan bir kolye olmak için coronet kolyeler sizleri bekliyor. Niş Pırlanta farkı ve avantajı ile coronet kolye tarzını keşfedin.