Beştaş Yüzük

Sadece
Fiyat Aralığı
14.949 TL
144.293 TL
Taş
Karat
Renk
Berraklık
Şekil

Beştaş Pırlanta Yüzük

Kadın dedi, bir taş yetmedi. Erkek aldı bir yüzük ama beş taşlı. Kadınlara evlilik öncesi nişanlılık veya söz zamanlarında daha çok alınan beştaş yüzük sahibi olmak gerçekten çok ayrıcalıklıdır. Nedenini az sonra açıklayacağım.

 

Görünen bir taş idi ama alınan beştaş yüzük idi. Kadınını mutlu etmesini bilenlerin tercihi olarak karşımıza çıkan beş taş yüzük gerek görselliği gerekse tasarımı bakımından övgüyü hak etmektedir. Değerli kadınların değerli taşları için değerli bir yüzük olduğu tüm çevrelerce kabul edilmektedir.

 

Beştaş Sahibi Olmak Neden Ayrıcalıktır?

Beştaş yüzük aslında aşkın ve sevginin simgesidir. Öyle ki aşk ve sevgi için gerekli olan tüm gereklilikleri parmağınıza sığdırmayı başarabilmiş bir değerdir. Peki nedir bu beş taş yüzüğün bize asıl anlatmak istediği şey?

 

Beştaş yüzükler; Sevgi, Saygı, Sorumluluk, Sadakat ve aynı zamanda Sabrı simgelemektedirler. Şöyle ki en değerli aşklar ve sonsuz sevgiler sorumluluk ile harmanlanmış sabır ile yürütülmüş sevgi ile yaklaşılmış sadakat ile devam ettirilmiş saygı ile değerlendirilmiş olandır. İşte tüm bu anlamlar beştaş yüzüğün bize anlatmaya çalıştığı ender bir bilgidir. Niş Pırlanta farkı ile beştaş yüzüğün bu anlamlı anlayışını parmağında barındırmak isteyen kadınları bekliyoruz.