Çağrı Merkezi

Alyanslar

Alyanslar

Birliktelik, nişanlılık ve nihayet evlilik. Güzel bir ev sonraya bırakılabilir, en iyi eşyalar sonra birlikte alınabilir, en iyi düğün ise pahalıya mal olabilir ama bir alyans olmazsa olmazdır. Çünkü alyans sevgi bağının bir simgesidir.

 

Alyanslar, Eski Mısır uygarlığında firavun gelenekleri olarak başladı. Alyanslar, sol elin sondan bir önceki parmağında yer alan sevgi damarı üzerine yerleştirilir. Böylece alyanstan alınan sevgi gücü bu sevgi damarından geçerek kalbe ulaşır ve sevginin sonsuzluğunu simgeler.

 

Birçok insanın bilmediği bir gerçek vardır. Eski mısır uygarlıklarında ve eski uyarlıklarda bir adam herhangi bir kadına tecavüz ederse o adamın sol kolunun sondan ikinci parmağı kesilirdi. Çünkü böylece bu adam artık ömrünün sonuna kadar sevgi hissedemeyecek ve herkes tarafından reddedilecekti. Çünkü alyans takamayan adam sevgide besleyemez anlayışı hakimdi. Daha sonra bu gelenek tüm dünyaya yayıldı ve sonuçta alyanslar artık her yerde.

 

Alyans Bir İlişkinin Değeridir

Bir çift düşünün ve parmaklarında alyans olmasın. Neler düşünürsünüz? Tabi ki çok şey. Çünkü alyans denen aksesuar sıradan bir aksesuar değil onun ardında hikâyeler, anılar, birliktelikler ve değerler yer alır. Tüm bu değerler ise bir ilişkinin asıl gücünü belirler.

 

Bir nişan yüzüğü veya bir evlilik yüzüğü ya da bir söz yüzüğü adı her ne olursa olsun her biri aslında birer alyanstır. Alyans ilişkilerimizin her bir adımında yer almakta ve bu adımlar ile değer kazanmaktadır.

 

Alyans almak için önce çok fazla araştırmalar yaparız. Bu araştırmalarda alyans fiyatlarına, modellerine ve tasarımlarına özenle bakılır. Sonuçta bir ömür o parmakta duracak bir simgeden bahsediyoruz.

 

Alyans Fiyatları Nelerdir?

Tüm araştırmalar sonucunda alyans fiyatları o alyansı seçmemize en büyük katkısı olur. Niş Pırlanta en uygun fiyata en uygun alyans ile sizi karşılamaktadır. Çünkü değerin ve ilişkilerin gücünün farkındayız. Bu birliktelikte bizim de katkımız olsun dedik ve sizler için en uygun alyanslardan oluşan bir koleksiyon oluşturduk. Alyans çeşitlerimizden istediğinizi seçebilir ve alabilirsiniz. Parmağınıza yakışıp ilişkinizin gelecek değeri kadar değer ile başlamanız için yanınızdayız. Çünkü Niş pırlanta misyonu gereği pırlanta insanları ağırlamaktan mutluluk duyar.