Çağrı Merkezi

Yarımtur Yüzük

Sadece
Fiyat Aralığı
10.512 TL
81.171 TL

Yarımtur Pırlanta Yüzük

Yarımtur yüzükler yapıları itibarıyla üst tarafta görünecek kısımdan orta kısma kadar değerli taşlarla süslenir. Bu değerli taşlar yarım tur atar ve daha sonrası daha sade bir tasarımla devam eder. Kullanım tercihine göre ince yarımtur yüzük ve geniş yarım tur pırlanta yüzük seçenekleri bulunmaktadır.

 

Ayrıca Niş Pırlanta farkıyla yüzükler alındığında özel tasarımlı yarım tur baget yüzükleri görebilir veya sahip olabilirsiniz. İnce olan yarımtur yüzükler daha çok söz kesilirken hediye edilmektedir. Ancak şu bir gerçek ki yarım tur tektaş pırlanta yüzükle kombini çok daha güzel bir görsellik katmaktadır.

 

Yarımtur Yüzükler Kaç Karat

Yarımtur yüzükler kullanıcı isteğine göre karat durumları değişmektedir. Tabi ki karat durumu değiştikçe fiyatının da değişeceğini unutmayın. Yarımtur yüzükler 0.18 Karat değerinden başlayıp 1.49 Karat değerine kadar yükselebilmektedir. Niş Pırlanta'daki güncel %40’ a kadar olan indirimleri kaçırmadan sizde yarımtur pırlanta yüzük sahibi olabilirsiniz.

 

Niş Pırlanta farkı ile yarımtur yüzükleri özel tasarımları ile birlikte görebileceğiniz tek yerdir. Çünkü Niş Pırlanta kadınlara en iyi hizmeti vermek için her daim en iyi tasarımları bünyesinde barındırır.