Tektaş Yüzük

Sadece
Fiyat Aralığı
9.653 TL
202.554 TL
Taş
Karat
Renk
Berraklık
Şekil

Tektaş Pırlanta Yüzük

Birçok birliktelik onunla başladı. Hayatın sonuna kadar hatırlanan o anlarda tek taş yüzük yanı başımızda bizlere eşlik eti. Öyle ki çocuklarımıza anlatacağımız hikâyenin başrol kahramanı ve bazen de başlangıcı oldu. Sonsuzluğa yelken açarken bazen dümenininiz olan tektaş yüzük bazen de sürprizlere sevindiren oldu.

 

Niş pırlanta, sevdiklerinizle güzel anılar biriktirin diye sizlere farklı karat büyüklüğünde ve farklı pırlanta özelliklere sahip binlerce tektaş modelini sizler için hazırladı ve özenle tasarladı.

 

Niş pırlanta, sizler anılarınızı biriktirirken tek taşınız o ana şahitlik etsin diye en uygun fiyata en iyi tek taşları bulabilmenizi sağlar. Niş pırlanta Tektaş yüzükte geniş seçim olanağı oluşturarak 1000’den fazla tek taş yüzük modeli ile sizlere seçme özgürlüğü ve aynı zamanda hayallerinizdeki o tek taşı bulmanıza olanak sağlar. Böylece siz hayal ederken bizlerde hayallerinizi gerçekleştirmek için koleksiyonlarımızı genişletiriz.

 

Hayatınızın tüm özel anlarında, birlikteliklerinizde, sürprizlerinizde her daim destekçiniz olmak için var oluyoruz. Hayatınızın en güzel anılarında Niş pırlanta var ise geniş seçenekli kataloğunuz ve her daim size yardım eden destekçiniz var demektir. Çünkü tek taşı değerli kılan şey sizlerin o değerli anılarınız.