Çağrı Merkezi

Tektaş Küpe

Sadece
Fiyat Aralığı
9.328 TL
459.459 TL

Tektaş Pırlanta Küpe

Işıltı, parlaklık, star ruhu, yalın ve sadeliğin altında kusursuzluk arayan kadınların tercihi tektaş küpe. Tektaş küpe sıradan bir aksesuar değil. Bir ödül töreninde, en ünlü aktristler de her daim gördük. Yalın ve sade bir görünüme sahip olup bu sadeliğin altında oluşturduğu parlaklık ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

 

Hiç şüphesiz ki kadınların favori küpe modeli tektaş pırlanta küpelerdir. Hatasız ve kusursuz görüntüsünün beyaz altın üzerinde benzersiz parçalardan oluşan bir pırlantanın asil duruşu. Kadının bu asil duruşa kattığı değer ile de tamamlanan kombin bakılmaya doyulmaz bir masal veya bir manzara gibi değil midir? Pırlanta tektaş küpe, tüm bakışları üzerine çekmek isteyen ve ortamın starı olmak isteyen tüm kadınların ender aksesuardır.

 

Niş Pırlanta'nın tecrübesi ve hassasiyet ile birleşen bu muhteşem pırlanta tektaş küpe elinize alıp kulağınıza götürdüğünde size tek bir şey fısıldayacaktır. Hadi yıldızları toplayalım etrafımıza. Çünkü tektaşın kulağa gelmiş halinin değerini her kadın fark eder.

 

Tektaş küpenin kulağınıza fısıldamasına izin verin ve yıldızları gökyüzünden kulağınıza çekin. Çünkü sen kadınsın. Yani bir yıldız..