Çağrı Merkezi

Tektaş Kolye

Sadece
Fiyat Aralığı
7.588 TL
72.469 TL

Tektaş Pırlanta Kolye

Pırlanta tektaş kolyeler eşi benzeri olmayan özelliklere sahiptir. Öyleki pırlanta bir tektaş olduğunda bir daha asla aynısı ve benzeri olamaz. Çünkü pırlantalar eşi benzeri olmayan bir yapıdadırlar. Tıpkı kadınların eşi benzeri olmadığı gibi pırlanta tektaşlarda aslında öyledir. İnsan parmak izleri nasıl ki birbirine benzemez ise pırlantalarda hatları itibarıyla asla birbirine benzemez. İşte bu yüzdendir ki değer verilen bir kadına pırlanta tektaş kolye alındığında ona verilen mesaj; "Senin bu dünyada eşin benzerin yok, sen bana ait ve benim değerlimsin.” mesajı iletmektedir.

 

Tektaş pırlanta kolye sahibi bir kadın gerçekten çok şanslıdır. Üstelik bu tektaş kolye sevdiği biri tarafından hediye alınmış ise işte o kadın eşi benzeri bulunmaz bir aşka yelken açmış demektir.

 

Niş Pırlanta farkıyla tek taş pırlanta kolye koleksiyonunda onlarca çeşit onlarca tarzı ile boynunuzdaki yerini beklemektedir. Niş Pırlanta farkıyla pırlanta tek taş kolye sahibi olurken aynı zamanda pırlantaya kattığınız değeri de fark edeceksiniz. Değerlimsin mesajını aldıktan sonra değeri fark edecek ve tektaş kolyenin keyfini çıkaracaksınız.