Tasarım Yüzük

Sadece
Fiyat Aralığı
4.158 TL
33.908 TL
Taş
Karat
Renk
Berraklık
Şekil
33.727 TL
20.196 TL
% 40

Tasarım Pırlanta Yüzük

Hayallerin gerçeğe dönüşmesi, gerçeğinde tasarım yüzük olmasına ne dersiniz? Tasarım yüzükler ile düşüncenizin ötesi hayallerinizin başlangıcından olabilirsiniz. Bazen bir göz bazen bir kelebek bazen de bir üçgen farklı bir tasarım oluşturur.

 

Kadın zariftir ve narindir. O narinliğe ve zarifliğe yakışan ise tasarım yüzüktür. Niş Pırlanta sizler için yüzden fazla tasarım yüzük koleksiyonu oluşturdu. Her bir yüzük birbirinden farkı tarzlara sahip.

 

Tasarım yüzükler bir de pırlanta tasarım yüzük ise işte o zaman bir kadının parmağındaki o sır duruşu daha bir anlam kazanır. Niş Pırlanta tasarım yüzükler arasında; zeytin dalı, kalp örgü, örgü, tektaş tasarımı, ince tasarım, papatya tasarım, renkli ince tasarım gibi birçok tasarım pırlanta yüzük mevcuttur.

 

Tasarım yüzük için Niş Pırlanta'nın tasarım yüzük koleksiyonuna mutlaka bakın. Çünkü kadınların o narin parmaklarında özel pırlanta tasarımların olması her kadının hakkı. Kadın, pırlanta tasarım yüzük ile farklı bir güzel ve farklı bir görselliğe ulaşır. Niş Pırlanta'nın hazırladığı birbirinden değerli karatlara sahip tasarım pırlanta yüzükler kendilerine değer katacak değerlileri beklemektedir.