Çağrı Merkezi

Tasarım Kolye

Sadece
Fiyat Aralığı
4.158 TL
29.925 TL

Tasarım Pırlanta Kolye

Ben tasarımdan başka bir şey takmam diyen efsane kadınlara özellikle duyurulur. Niş Pırlanta farkıyla onlarca özgün pırlanta tasarım kolye koleksiyonu ile boynunuz hiç olmadığı kadar dile gelecek. Sizinle konuşmaya can atacak kadar hareketlenecek. İnsan bu tasarım pırlanta kolye farkını görünce heyecanlanmaması elde değil. Üstelik ister kare ister şekil ister tamamıyla farklı bir tarz. Sen tarzını seç Niş Pırlanta tarzını tamamlasın.

 

Alışmış olduğunuz tasarımları veya kopyaları bir kenara bırakın ve gerçek özgün tasarımlara bakın. Onlarca tasarım pırlanta arasından her biri sana yakışır ancak bir tanesi seninle bütünleşir. İşte o bütünleşen tasarım kolye bir adım ve bir tık ötende. Belki her bir duyguda tutup sarılacağın kolye bu tasarımlar olacaktır.

 

Kendi Tasarımını Seç Duygularını Tercümanı Olsun

Kadınlar çok çeşitli zamanlarda çeşitli duygulara girerler. Zaman zaman üzülür bir anda öfkelenir veya bir anda sevgi yumağı olur, bazen de hafi tatlı bir duygusallığa bürünür. Ancak boynundaki tasarım ise her bir duyguda boynuna sarılır ve bak ben buradayım der. İşte Niş Pırlanta farkıyla sizinle konuşacak tasarımınızı seçme fırsatı. Yarın diye bir şey yok şu an diye bir şey var ve gözlerinin içine bakıyor. Hangisi senin tarzın?