Çağrı Merkezi

Su Yolu Bileklik

Sadece
Fiyat Aralığı
20.160 TL
224.910 TL

Su Yolu Pırlanta Bileklik

Pırlanta su yolu bileklik şık ve tasarımlarla şekillenmiş bir aksesuardır. Su yolu bileklik tek başına bir tasarım olduğu gibi o asil tasarımın genelini oluşturan küçük pırlanta tasarımları da içinde barındırmaktadır. Tasarımların buluştuğu bileklik olan su yolu bileklik berrak ve ışıltılı bileklik türlerinden biridir.

 

Su yolu pırlanta bileklik zor ve zahmetli yapılan bir tasarımdır. O parlaklığı ve ışıltısı asla tesadüf değildir. Pırlantaların kesimi ve şekil verilmesi sırasında oluşabilecek çizik, kırılma veya çukurların hiç olmaması gerekmektedir. Eğer tek bir yanlış olursa su yolu bileklik şıklığın ve parlaklığını kaybeder. Su yolu bilekliklerde önemli olan renksizliktir. Çünkü o kendine has saf bir duruş simgeler, renk onun tüm asaletini ve duruşunu zayıflatır.

 

Düğünlerin vazgeçilmezi pırlantanın gururu su yolu bileklik

Su yolu pırlanta bileklikler düğünlerde görmeye alışık olduğumuz değerli bilekliklerdir. Öyleki gelinin bileğini süsleyen ve ortamda ışıl ışıl parlamasına sebep olan bir şıklıktan bahsediyoruz. Parlaklık ve ışıltının kadın narin bileğinde buluşması ile açığa çıkan sevgiye şahitlik edin. Niş pırlanta kalitesi ve güvencesi ile en kaliteli su yolu bileklik ve tasarımları ile yanı başınızdayız.