Çağrı Merkezi

Teslimat Politikamız

Kargo ücreti ve teslimat süresi

Siparişiniz ile birlikte standart teslimat ücretsizdir. NİŞ PIRLANTA, iade edilen ürünlerin gönderim bedellerini karşılamamaktadır.

Alışverişiniz sırasında tahmini teslimat tarihi verilecektir. Tahmini teslim tarihinin, siparişiniz için garanti edilen bir zaman çizelgesi olmadığını lütfen unutmayın. Tahmini teslimat süresi; üretim süreci ve teslim edilecek adrese göre otomatik olarak hesaplanır.

Tahmini teslim süresi, büyük şehirlere teslimat esasına dayanır. Uzak bölgelere teslim için lütfen fazladan zaman tanıyın. NİŞ PIRLANTA, kargo şirketinin uzak bölgelere ulaşım esnasında belirli program veya adreslerde gerçekleştirildiği gecikmiş gönderilerden sorumlu değildir.

Banka havalesi ile ödeme yapılması durumunda veya ödemeniz derhal gerçekleşmezse tahmini teslimat süresi, ödemenin alındığı günden itibaren hesaplanır. NİŞ PIRLANTA böyle bir gecikmeye bağlı olarak herhangi bir sorumluluk almamaktadır.

Garantili Gönderi

Siparişinizleriniz kargo firması tarafından teslim edilmektedir. Teslimat süresi adresinizin bulunduğu yere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Paketiniz şirketimizden kargolandığında satın alma sırasında kullandığınız e-posta adresinize bir takip numarası gönderilecektir. Tüm paketlerimiz teslimat sırasında sigortalıdır. Lütfen teslimat sırasında paketinizi kabul edebilecek durumda olduğunuzdan emin olun. Teslimat sonrasında kayıp veya çalınan paketler için NİŞ PIRLANTA herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Paketiniz görevliye iade edildiyse, NİŞ PIRLANTA, müşteriyi yeniden teslim masrafları için ücretlendirme hakkını sahiptir.

Bir takip numarası almadıysanız, lütfen spam/önemsiz klasörünüzü kontrol edin. Takip numaranızı veya teslimat durumunu bilmiyorsanız, kargo şirketinin web sitesinde birkaç gün boyunca değişmedi ise, sizin için konuyla ilgilenebilmeleri için lütfen müşteri hizmetlerimize başvurun. Herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda, NİŞ PIRLANTA sorunu mümkün olduğunca çabuk ve kısa sürede çözmek için kargo şirketi ile iletişime geçecektir.

Lütfen teslimatı kabul etmeden önce paketinizi kontrol edin. Paketiniz teslimat esnasında hasar gördüyse, paketi kabul etmeyin ve ilgili kişiye rapor ettirin.

Teslimat adresi

Teslimatlar yalnızca ev veya iş adreslerine yapılabilir. Fatura adresi dışında farklı bir adrese teslim edilmesi gereken siparişler için, lütfen siparişiniz işleme alınmadan, gecikmeye yol açmayacak şekilde, kredi kartı veya finansman şirketiniz tarafından bu alternatif gönderim adresinizin dosyalanmış olduğundan emin olun.

Güvenliğiniz için, sipariş verdikten sonra fatura ve teslimat adresi bilgilerinizi değiştirmeyiniz. Belirtilen teslimat saatinde gönderim için verilen adreste bulunamayacaksanız, kargonuzun sekteye uğramaması ve teslim tarihini daha ileri bir tarihe ertelememek için lütfen müşteri hizmetlerimize başvurun.

Uzak bölgelere teslimat

Gönderim adresiniz uzak bir bölgede ise siparişinizin gümrük işlemlerine tabi olabileceğini lütfen unutmayın. NİŞ PIRLANTA, ek masraflar veya kargo sırasında oluşabilecek herhangi bir vergi ve harçtan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir.