Çağrı Merkezi

Ne İstediğinizi Biliyoruz

Mücevherler İçin Sınırsız Seçenekler

NİŞ PIRLANTA'da, farklı değerli taşlar ve renk çeşitlemelerinin bulunduğu büyük bir ürün yelpazesinden seçim yapabilirsiniz. Farklı zevk ve stilleri sunduğumuzdan dolayı müşterilerimizin seçim yapabilecekleri çok sayıda alternatif bulunmaktadır. Geleneksel beyaz pırlantadan, yeni renkli pırlanta kategorilerine veya Londra Mavi Topaz gibi değerli taşların tonlarına kadar kendiniz için mükemmel bir uyum bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Farklı Stiller

NİŞ PIRLANTA tasarımcıları her zaman müşterilerimize mümkün olan en fazla olanağı sunmaya çalışmaktadır. Bu nedenle her zevke hitap eden çok sayıda farklı takı stillerini bulabilirsiniz.

Yılların Deneyimi

Uzun yıllara dayanan mesleki tutum ve çalışmalarını sürekli geliştirmeye çalışan NİŞ PIRLANTA, dünyanın dört bir yanında farklı departmanlara sahiptir. Bizden sipariş vermek, müşterilerimize yılların tecrübesine bağlılığını gösteren bir mücevher parçasını garanti eder.

Profesyoneller Tarafından Kalite Değerlendirmesi

NİŞ PIRLANTA, üretilen mücevherlerin en iyi kalitede olduğunu taahhüt etmektedir. Her ürün profesyonel ekibimiz tarafından çok sıkı bir denetimden geçer. Mücevheratlarımızın her ayrıntısı, yılların verdiği deneyim ve sahadaki derin bilgi birikiminden faydalanılarak özenle üretilir.

Farklı Ödeme Yöntemleri

NİŞ PIRLANTA sipariş verme sürecinin olabildiğince pürüzsüz ve rahat olmasını sağlamaya çalışıyor. En uygun olanı seçebilmeniz için size farklı ödeme yöntemleri sağlıyor.

Etik Güvenilir Bölgeler

NİŞ PIRLANTA sadece ahlaki ve denetlenmiş değerli taş madenciliği alanları ile çalışmaktadır. NİŞ PIRLANTA'dan bir mücevher satın alırken, değerli taşların çatışma bölgelerinden gelmediğinden ve yalnızca en güvenilir kaynaklardan geldiğinden emin olabilirsiniz.

Ücretsiz Hızlı Kargo

NİŞ PIRLANTA, adresinize sigortalı, hızlı ve ücretsiz bir teslimat sunmaktadır. Siparişinizin güvenli ve kısa sürede size ulaşmasını sağlayacak güvenilir dağıtım şirketleri ile çalışıyoruz.

Sertifika

Müşterilerimize, onaylanmış NS sertifikası ve pırlantalı mücevherler için de GIA ve HRD sertifikalı ürünler sipariş etme imkanı vermekteyiz.

Risksiz Alışveriş

NİŞ PIRLANTA'da sipariş verirken, herhangi bir risk almadığınızdan emin olabilirsiniz. Müşterilerimize 14 gün içerisinde iade imkânı sunmaktayız, bu sayede mücevher satın alırken aklınıza gelebilecek şüphelerden arınırsınız. 14 gün içinde bir kez ücretsiz olarak yüzüğünüzü yeniden boyutlandırma seçeneğine sahip olduğunuzdan, yanlış boyutlandırılmış bir yüzük hakkında endişe etmemelisiniz. Buna ek olarak, verdiğimiz ömür boyu garanti, kalitemize ve hizmetimize verdiğimiz güvenin sağlam bir kanıtıdır.