Çağrı Merkezi

Renkli Taş Küpe

Sadece
Fiyat Aralığı
12.726 TL
103.530 TL
62.939 TL
56.196 TL
% 10
16.229 TL
14.490 TL
% 10

Renkli Taş Anturaj Küpe

Selçuklu sarayları, Roma imparatorluğunun kadınları, Osmanlı haremi, Spartalı kadınların tercihi ve Hitit kadınlarının küpe modelleri arasında en çok kullandığı renkli taşlı küpe türleridir. Renkli taşların pırlanta ile uyumu ve kadın kulağına katılan şıklıklar sayesinde tarihin her bir aşamasında her bir sarayında bulunmuştur. Renkli taş pırlantalı küpe kimi zaman soyluluğu kimi zaman ciddiyeti kimi zamanda asaletin şıklıkla buluşmasını temsil eder.

 

Safir Küpe

Mavinin pırlanta ile ahengi ve coşkusuna şahitlik etmek isteyen kadınların tercihi olan taş küpelerdir. Mavinin asaleti ve pırlantanın değeri birleşip kadının o naif kulağıyla birleşmesi ile başlayan şıklık serüvenidir.

 

Zümrüt Küpe

Yeşilin pırlanta ile coşkusunu ve şıklığını hangi kadın bilmez ki? Ortaçağ Avrupa zamanında soyluların birbirine armağan ettiği ve evlilikler sırasında eşlere takdim edilen zümrüt taş küpe birçok yerde kullanılmıştır. Öyleki zümrüdü anka ile asaletin sınırlarının nasıl zorlandığını fark edebilirsiniz.

 

Yakut Küpe

Bir kadının mutlaka ama mutlaka aksesuarları arasında olması gereken ender küpelerden biridir. Bir kadının saraylı olup olmadığı yakutlar ile anlaşılır. Çünkü yakut kendini gösterir ve şıklığı çekim kuvveti oluşturur. Belki de bu yüzdendir kral taçlarının en tepesine yakutların bulunması.

 

Niş Pırlanta kalitesi ile anturaj küpe ayrıcalığını ve asaletini yaşamak isteyen tüm kadınların tercihi için bekliyoruz.