Çağrı Merkezi

Renkli Taş Kolye

Sadece
Fiyat Aralığı
7.896 TL
68.544 TL

Renkli Taş Anturaj Kolye

Saraylara layık renkli taş kolyeler. Üstelik değerli taşlar ile süslenmiş kendini prenses gibi hisseden herkesin mutlaka boynunda olması gereken bir değerli bir saraylıdır. O saray içerisinde renkli taşlar ve boynunda harika bir kolye. Üstelik safir, zümrüt ve yakutun değerliler ile buluşması. Niş Pırlanta farkıyla bir renkli taşlı kolye sahibi olabilirsiniz.

 

Safir Kolye

Mavinin boyunla uyumu. Hürrem Sultanın vazgeçilmezi. Kendini sultan veya prenses gibi görmek isteyen kişilerin boyunlarına mavi bir renkli taş kolye.

 

Zümrüt Kolye

Yeşilin asaleti kadının zarif boynu ile birleştiğinde zaman durur. Yeşilin ağırlığı kadının güzelliği ve işte her biri zümrüt anturaj kolye Niş Pırlanta farkı ile yıldızları keşfetmek elinizde.

 

Yakut Kolye

Bordo kırmızı taşın süslenmiş halini ve kadının zarif boynun mükemmel uyumu. Sarayların en çok kullanılan taşı artık günümüzün her bir kadınında. Çünkü biliyoruz ki her kadın saraylara laik ve hükümdarlık göstergesi yakut ile dimdik yürüyüş sahibi.

 

Niş Pırlanta farkı ile sarayı boynunuza taşıyın. Belki hanedanlıkla döneminde yaşamadık ama bu boynumuzun değerini bilmeyeceğimiz anlamına gelmemeli.