Çağrı Merkezi

Renkli Taş Bileklik

Sadece
Fiyat Aralığı
11.718 TL
166.950 TL

Renkli Taş Anturaj Bileklik

Saraylı olmanın tam zamanını simgeleyen anturaj bileklik modelleri sizlere asaleti vadediyor. Bu asalet sıradan bir asalet olmayıp Kleopatra’ yı dahi kıskandıracak cinsten bir asalettir. Renkli taşlı bileklik çeşitli ve değerli taşlar ile örülür. Taşların yanı sıra pırlanta ile çevrelenir ve bileklerinize ulaşır.

 

Safir Bileklik

Mavinin pırlanta ile muhteşem uyumunun bilekle birleşiminin görüntüsü, dünyanın en güzel mavi manzarası değil midir? İnsana doğadaymış gibi hissiyat verdiği yetmiyormuş gibi değerli olduğunuzu da hissettiren bir havaya sahiptir.

 

Zümrüt Bileklik

Yeşilin şıklığı ile pırlantanın harmanlaması ve en önemlisi de her birinin kadın bileğine sarılmış olması. Kadının zümrüt ile şıklığı arasındaki asaleti simgeleyen enderlik abidesi renkli taş bilekliklerdir.

 

Yakut Bileklik

Yakut renkli taş bilekliler bulunması zor ve aynı zamanda yapımı zahmetli taş bilekliklerdir. O sarayların vazgeçilmezi ve tahtın simgesidir. Kadının ise asaletini simgeleyen ender taşlardan biridir.

 

Niş Pırlanta koleksiyonunda her bir renkli taş bileklik sizlere kendinizi değerli ve aynı zamanda saraylı gibi hissetmenizi sağlayacak, pırlanta bileklik asaleti kendi içerisinde barındıracaktır.