Çağrı Merkezi

Özel Kesim Tektaş Yüzük

Sadece
Fiyat Aralığı
22.050 TL
506.814 TL

HRD & GIA Sertifikalı Özel Kesim Tektaş Pırlanta Yüzükler

Her bir pırlanta birbirinden farklı ve eşsiz bir yapıya sahiptir. Tıpkı bir insanın parmak izi gibi pırlantalarında kendi izleri vardır. Bu izler birbirinin tekrarı olamaz ve Dünya üzerinden pırlantanın varlığı kadar izleri vardır.

 

HRD Antwerp uzmanları ise pırlantanın bu unsurlarının tespit ederek müşterinin hangi ürünü aldıklarını tam olarak bilmelerini sağlar. Böylece pırlanta içerisine o pırlantanın karnesi diyebileceğimiz bir rapor hazırlanır ve bu rapor sertifikalandırılır. Burada pırlantanın ağırlığı karat ile ölçülür ve bu karat bilgisi rapora işlenir. Böylece sahte pırlantaların önün geçilebildiği gibi tüketici de korunmaktadır.

 

GIA sertifikası ise biraz daha farklıdır. 1931 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde kurulan bir şirkettin pırlantaları inceleyerek pırlanta değerini, kalitesini ve dünya standartlarında doğrultusunda pırlantanın asıl durumunu rapor şeklinde ortaya koyan bir sertifikalandırmadır.

 

Niş Pırlanta farkı ile HRD sertifikalı pırlanta ve GIA sertifikalı pırlanta yüzükler alabilir ve pırlantada sürprizler ile karşılaşmadan hemen orijinal pırlanta yüzük olarak kullanıma başlayabilirsiniz. Üstelik bu sertifikaları sakladığınız süre boyunca pırlantalarınız her daim güvende ve kimliği yanı başında demektir. Çalındığında ise bu kimlik sayesinde kimliği kolayca tespit edilir.