Klasik Altın Alyans

Sadece
Fiyat Aralığı
4.505 TL
7.425 TL

Klasik Alyanslar

Klasik alyanslar modelleri itibarıyla tek renk ve gösterişten uzak sade alyans yüzük isteyen çiftlerin tercihidir. Klasik alyansların en önemli özelliği ise küçültme işleminin rahatlıkla yapılıyor olmasıdır. Kendi üzerinde yapılabilecek değişikliklere izin veren klasik alyanslar tam parmağınıza uygun olarak yerleşirler.

 

Evlilik ve birlikteliği simgeleyen pırlanta yüzük klasik alyanslar mutluluğa yelken açarken sizlerin en büyük sevinci olacaktır. Eşiniz ile aynı pırlanta alyans modeline sahip olmak ortak yön oluşturma ve bir ömür bir yastıkta kocamanın başlangıcı olarak karşımıza çıkarlar.

 

Alyanslar kısa süreli kullanım olarak kullanılmaz, sürekli ve uzun yıllar kullanılır. Bu yüzden alyans alırken bu özelliğe dikkat etmelisiniz. Sonsuza kadar o alyansı parmağınızda taşımak ister misiniz? Manevi anlamı itibarıyla evet diyebilirsiniz ancak tasarım olarak baktığınızda da asla vazgeçmeyeceğiniz bir alyans sizin için önemli olacaktır.

 

Niş Pırlanta sizlere klasik alyans konusunda seçenekler sunup nişan, söz veya evlilik birlikteliklerinizde yanınızda olmaktan onur ve mutluluk duyarız. Sonsuzluğa açılan kapınız klasik alyans ile olsun. Niş Pırlanta olarak ömür boyu mutluluklar ve huzurlar dileriz.