Çağrı Merkezi

Halka Küpe

Sadece
Fiyat Aralığı
5.801 TL
67.714 TL

Halka Pırlanta Küpe

Pırlanta halka küpe kadın tarafından icat edilmesi ile birlikte yepyeni bir çağın başlangıcı oldu. Çünkü kadın doğada zaten narin ve zarif hareketleri ile ilerlerken bir tek yıldızlar onun peşinden gitmiyordu. Pırlanta halka küpe ile birlikte kadının kulağına doğru yıldızlar çekilmeye başlandı. Narin, sade, gösterişli ve kendine çeken bir yerçekimi kuvveti gibi güce sahip bir küpe.

 

Niş Pırlanta farkı ile özel tasarımlar, farklı görünümler. Özellikle tarza uygun benzersizlik sunan pırlantalar. Halka pırlanta küpe şıklığının kadın kulağı ile birleşmesi.. Mükemmelliğe giden yolda atılacak bir adım var ise o da halka küpedir.

 

Halka küpe asaletinin başladığı yerde mükemmellik başlar

Niş Pırlanta farkıyla kullandığınız halka küpeler size değer katacaktır. Değeri kulağında hissetmek isteyen tüm naif ve narin kadınları Niş Pırlanta güvencesiyle şıklığa davet ediyoruz. Kendimize inanıyor, ürünlerimizi biliyor ve sizlere sunulacak en değerli şeyleri biliyoruz. Bu yüzdendir ki hayatınızda Niş Pırlanta farklılığı ve ürünlerinin dokunuşu var ise mutlu bir kadınsınız demektir. Çünkü mutluluk size Niş Pırlanta ile gelir.