Çağrı Merkezi

Fantezi Yüzük

Sadece
Fiyat Aralığı
14.771 TL
92.138 TL

Fantezi Pırlanta Yüzük

Fantezi yüzükler pırlanta ve altının bir yüzükte buluştuğu ender özel tasarımlı yüzüklerden biridir. Bu özel tasarımlı yüzükler farklılık arayan ve tasarım seven kadınlar için geliştirilmiştir. Niş Pırlanta'da ise çok sayıda özel tasarımlı fantezi yüzük seçenekleri mevcuttur. Bu seçenekler içerisinden istediğinizi seçip alabilme özgürlüğüne sahipsiniz.

 

Piyasada bulabileceğiniz en uygun fantazi pırlanta yüzükler Niş Pırlanta farkıyla her daim uygun fiyata alabilirsiniz. Çünkü Niş pırlanta, Pırlanta kadar değerli olan kadınlarımız için pırlantanın değerini biçmez sadece fantezi yüzüğün kadında oluşturacağı değer oranından ücretlendirir. Çünkü biz kadınların en iyisine layık olduklarını biliyoruz.

 

Fantezi Neyi Simgeler?

Fantezi pırlanta yüzük şekli ve tasarımı itibarıyla farklılığı, hareketliliği, sportifliği ve enerjik bir ruh halini yansıtmaktadır. Ancak bunların yanında kadındaki zarafeti açığa çıkaran bir potansiyel keşfedici yüzüktür.

 

Fantezi yüzükler özel tasarımlı yüzük olmaları sebebiyle modellerinin haricinde çok farklı çeşitleri bulunmaktadır. Bu yüzden sevdiğiniz birine fantezi yüzük alacaksanız çok şanslısınız. Çünkü sayıları oranınca farklı tasarımları bulunmaktadır.

 

Niş Pırlanta sizler için özel tasarladığı fantazi pırlanta yüzük geniş koleksiyonunu görmeniz için beklemektedir.