Çağrı Merkezi

Fantezi Kolye

Sadece
Fiyat Aralığı
15.246 TL
56.759 TL

Fantezi Pırlanta Kolye

Hayallerinizde onlara yer açın, çünkü hayallerinizde dahi canlandıramayacağınız farklı ve özgün fantezi pırlanta kolyeler Niş pırlanta farkıyla sizlerle buluşuyor. Pırlanta fantezi kolyeler birbirinden farklı tarzlara ve aynı zamanda özelliklere sahiptir. Dilerseniz bir su damlası dilerseniz pırlanta nazar boncuğu ya da köşeli nokta olup son anda kolye olmuş şık tasarımlar ve daha birçok şey. Hayallerinizin sınırlarını zorlayacak kolyeler.

 

Niş Pırlanta Koleksiyonunda Fantezi Kolye

Kadının zarafet ve incelikle buluştuğu şıklığın ön plana çıktığı ender çalışmalardan biri. Fantezi kolye vazgeçilmez takınız olacağı gibi asla çıkarmakta istemeyeceksiniz. Çünkü fantazi kolyeler hayallerinize açılan birer kapı olacaktır.

 

Hayallerinize doğru yol alırken yanı başınızda en büyük sırdaşınız olacak olan pırlanta fantazi kolye sizlere eşlik edecektir. Her bir başarınızda ve her bir başarısızlığınızda boynunuza sarılıp sizi teskin edecek hayal dünyası dostunuza kavuşmak için tek yapmanız gereken Niş Pırlanta farkını fantazi kolye ile yakalamak.