Çağrı Merkezi

Coronet Küpe

Sadece
Fiyat Aralığı
10.710 TL
52.479 TL

Coronet Pırlanta Küpe

Minik topların bütünlük oluşturmasına ne dersiniz. Tıpkı en büyük başarıların bir takım çalışması ile geldiği gibi Coronet küpelerde küçük minik topların birbirini belli düzen dâhilinde takip ederek kulağa fısıldamasıdır. Coronet küpe; emek, sabır, tasarım ve aynı zamanda şıklığın değerlisidir.

 

Coronet model pırlanta küpe kadınlar tarafından çok sık tercih edilen ve belki de en çok kullanılan küpe çeşitlerinden biridir. Çünkü her bir coronet küpeyi oluşturan minik yuvarlak pırlantalar farklı ışıklar ve farklı görsellikler katar.

 

Işıltının kaynağı minik yuvarlak taşların sıralı halidir. Kulaklarınızdan başlayan bu şıklık sayesinde pırlantaya asıl değeri katanın sizler olduğunu fark edeceksiniz. Değeri sizler katarken şıklığı size armağan edecek olan coronet küpe masallardaki prenseslere dönüşmenizi sağlayacak bir enderlik katacaktır.

 

Niş Pırlanta kalitesi ve güvencesi ile coronet pırlanta küpe hemen şimdi kulağınıza duymadığınız ve görmediğiniz şıklığı taşıyarak asil bir duruş sergileyecektir. Bu duruş ise her kadının hakkı ve tercihi olacaktır. Hazırsanız coronet küpe efsanesi ile buluşma zamanı geldi ve şimdi bir coronet küpe sizin.