Coronet Bileklik

Sadece
Fiyat Aralığı
9.356 TL
130.730 TL
Taş
Karat
Renk
Berraklık
Şekil
Yeni Ürün
15.625 TL
9.356 TL
% 40
Yeni Ürün
31.166 TL
18.662 TL
% 40
Yeni Ürün
44.970 TL
26.928 TL
% 40
Yeni Ürün
39.928 TL
23.909 TL
% 40

Coronet Pırlanta Bileklik

Şıklık, sadelik ve aynı zamanda zarafetin birleşimi coronet bileklik tasarımlarıdır. Coronet bileklik tasarımları küçük küçük taşların bilek boyunca dolanması ve aynı zamanda bir şerit oluşturarak ilerlemesini bizlere sunar. Işıltı ve parlaklık coronet bilekliğinin asıl özelliğidir. Yüzlerce pırlanta taşın saatlerce tek tek kesimi, günlerce pırlanta yerleşimi ve işte sonunda coronet bileklik.

 

Coronet pırlanta bilekliklerin en büyük özelliği yüzlerce taş arasında bir tanesi dahi yanlış kesilmiş, hatalı takılmış veya ufak bir hata olmuşsa o bileklik derhal kendini gösterir ve parlaklığını kaybeder. Çünkü coronet tıpkı kusursuz yaratılmış kadınlar gibi kusursuzluğu asıl ruh olarak bilir. Kusursuzluk coronet bileklik için bu kadar değerli iken oluşumunda da ona o kadar değer ve özen gösterilir.

 

 Niş Pırlanta farklılığı, avantajı ve tecrübesi ile kusursuzluğu seven kadınların kusursuz coronet pırlanta bileklik sahibi olabilirsiniz. Hazırsanız kusursuzluk bildirgesi niteliğinde olan coronet bileklik size sunulan bir değerimiz olsun. Bu kusursuz bileklik size Niş pırlanta hediyesidir ve sadece size katılan değer ücretlendirilir. Çünkü kadınlar her şeyin en iyisine layık. Kusursuzluğun bile..