Baget Yüzük

Sadece
Fiyat Aralığı
6.188 TL
157.856 TL
Taş
Karat
Renk
Berraklık
Şekil
116.723 TL
69.894 TL
% 40
141.771 TL
84.893 TL
% 40
144.086 TL
86.279 TL
% 40

Baget Pırlanta Yüzük

Baget pırlanta yüzükler diğer yüzüklere oranla daha dolgun ve aynı zamanda daha parlak olarak görünen yüzüklerdir. Tabi ki bu dolgun ve parlak görünmesinin arkasında bir sır vardır. Baget yüzüklerin dolgun ve parlak olmalarının sırrı; pırlanta kesiminden gelmektedir. Baget yüzük kesim olarak keskin, dikdörtgen yapılı şerit ve köşeli bir kesim tarzına sahip olan bir yüzüktür. En önemli özellikleri ise birçok yerde kullanılabiliyor olmasıdır. İster gündelik kullan ister evlilik teklifi gibi özel anlarda kullan.

 

Bu yüzükler bir kadının parmağında durduğunda kadının duruşu, asaleti ve aynı zamanda şıklığı her daim ön plana çıkar. Çünkü bu yüzüğü her kadın parmağında hakkıyla taşıyamaz ve gerçekten soylu bir duruşa sahiptir.

 

Bu soylu duruşu parmağında hisseden kadınlar ister istemez bundan etkilenmekte bir anda üzerine asil bir şıklık belirtileri oluşmaya başlar. Çünkü baget yüzükler tesiri yüksek olan yüzüklerdir. Tektaş Baget yüzükler gösterişi ve asaleti ile o kadar dik bir tavır sergilemeyi başarıyor ki artık evlilik tekliflerinde tektaşa yüzüğe rakip dahi olmaya başarmıştır.

 

Her isteğe cevap verebilecek Baget yüzükler Niş Pırlanta farkı ile o narin ellerinizde duracağı anı beklemektedir.