Çağrı Merkezi

Baget Bileklik

Sadece
Fiyat Aralığı
30.114 TL
227.745 TL

Baget Pırlanta Bileklik

Baget pırlanta tasarımların bilekle ile buluştuğu anlardayız. Baget bileklik, tasarımları ve gösterişliği ile dikkat çeken tasarımların başında gelir. Şıklığı ve aynı zamanda kaliteyi seven kadınların pırlanta baget bileklik tasarımlarına sahip olmaktadırlar. Çünkü baget bileklik çağlar boyunca kadının en değerli aksesuarı olmuştur. Niş Pırlanta kalitesiyle alacağınız baget pırlanta bileklik sizlere farklı boyutlar sunacaktır.

 

Bilekleriniz hiç olmadığı kadar ışıltılı, hiç olmadığı kadar asil bir duruş sergileyecektir. Şıklık ve asalet bir kadın için değerli ise ve bunu hayatında yaşıyor ise işte o zaman pırlanta baget bileklik tam aranan şeydir. Baget bileklikler pırlantanın benzersizliğini kendi tasarımlarında sizlere sunar. Hiçbir baget bileklik birbirini kopya edemez. Çünkü baget tasarımlar zor ve zahmetli bir süreç olup her bir tasarım çalışmasında farklılıklar meydana gelmektedir.

 

Pırlantanın farklılığı tasarımın şekillenmesine yol açar. Baget bileklik modelleri ile zarafet ve şıklığın meydana geleceği bir güzellikle tanışma zamanı.

 

Niş Pırlanta tasarımları ve koleksiyonları Türk kadınının zevki, tercihi ve asaleti ele alınarak işlendi. İşte bu özellikler ile sizlere sunuyoruz.